Adam Lubas | Fotografia ślubna, zdjęcia ślubne. Oprócz fotografii ślubnej oferuję fotografię portretową i architektury. Usługi świadczę na terenie województwa śląskiego, w szczególności na terenie Chorzowa, Katowic, Zabrza, Bytomia, Gliwic i okolice. Zapraszam do kontaktu.

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Warto go udokumentować w postaci dobrej fotografii. Zdjęcia ze ślubu i wesela stanowią doskonałą tradycję i świetną pamiątkę, którą miło wspomina się przez wiele lat.

Do każdej sesji ślubnej podchodzę indywidualnie i staram się dostosować do oczekiwań Młodej Pary. Wszystkie szczegóły są omawiane podczas spotkania, w trakcie którego, gdy już wszystko jest ustalone, spisywana jest umowa.

Każda uroczystość w tym szczególnym dniu przebiega różnie, a zdjęcia mają pozostać piękną pamiątką, dlatego w skład pełnego pakietu zdjęć wchodzą:

  • przygotowania w domu Panny Młodej lub Pana Młodego
  • błogosławieństwo rodziców
  • uroczystość w kościele lub USC,
  • życzenia po uroczystości,
  • zabawa weselna wraz z oczepinami (do godz. 01:00)
  • plener w dniu ślubu (lub w innym dniu wspólnie uzgodnionym).

Jednak to Para Młodych ostatecznie określa jaki będzie zakres usługi. Cena jest ustalana indywidualnie. 

Nie ograniczam się co do ilości zdjęć, dlatego staram się udokumentować wszystkie ważne chwile. Zdjęcia poddane są podstawowej obróbce graficznej, zapisane w formacie JPG i nagrane na płycie DVD lub Pendrive.

Istnieje również możliwość zamówienia sesji narzeczeńskiej, odbitek fotograficznych, fotoksiążki lub fotoalbumu. Cena jest ustalana indywidualnie.

Przykład fotoalbumu:

Przykładowy album 1


W swojej ofercie mam również zdjęcia na sprzedaż, które można zobaczyć tutaj: http://adam-foto.pl/krajobraz-przyroda oraz http://adam-foto.pl/architektura-technika. Cena ustalana jest indywidualnie.