Adam Lubas | Fotografia ślubna, zdjęcia ślubne. Oprócz fotografii ślubnej oferuję fotografię portretową i architektury. Usługi świadczę na terenie województwa śląskiego, w szczególności na terenie Chorzowa, Katowic, Zabrza, Bytomia, Gliwic i okolice. Zapraszam do kontaktu.

Adam Lubas - Fotograf ślubny - Fotograf Chorzów

Witam serdecznie na mojej stronie. Jeżeli szukacie fotografa, który uchwyci w kadrze najwspanialsze chwile i wielkie wydarzenia w Waszym życiu, to dobrze trafiliście. Fotografią zajmuję się od dłuższego czasu i jest to moja pasja. Staram się ciągle doskonalić swoje umiejętności. Ukończyłem studium fotograficzne Fotoedukacja w Katowicach oraz III najwyższy stopień kursu organizowanego przez Związek Polskich Artystów Fotografików przy Okręgu Śląskim. Jako fotograf ślubny wykorzystuję głównie fotografię reportażową, pozwalającą w sposób nieingerujący w uroczystość pokazać jej przebieg, co sprawia, że goście nie czują się skrępowani obecnością obiektywu. Do każdego zlecenia podchodzę z dużym zaangażowaniem.

Mieszkam w Chorzowie i swoje usługi wykonuję przede wszystkim na terenie województwa śląskiego ale nie tylko.

W czasie fotografowania korzystam z tylko z markowego sprzętu firmy Nikon oraz Sigma.

Posiadam zaświadczenie Kurii Metropolitarnej w Katowicach uprawniające mnie do robienia zdjęć podczas uroczystości kościelnych.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moim portfolio i skorzystania z usług.